MOTERŲ KLUBAS

2018-04-24

Balandžio 5 d. Želvos gimnazijoje duris atvėrė Moterų klubas. Psichologės R.Civilkienė ir I.Krasauskienė su socialine pedagoge A.Jasioniene kviečia visas moteris, kurios nori bendrauti, nesijausti vienišomis, pažinti save, savo vaikus ir aplinkinius prisijungti, dalintis patirtimi ir semtis stiprybės iš kitų moterų.

Specialistės, moterys planuoja Moterų klubą Siesikų seniūnijoje, taip pat Deltuvos ir Veprių sen.

Visų moterų laukiame 🙂

VAIKŲ GRUPĖ SIESIKŲ GIMNAZIJOJERENGINYS – MYLINČIO GERUMO DOVANA

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti