Bendra informacija

  • Romualda Civilkienė
   Direktorė - psichologė
   • Tel. nr.
    +37068485357
 • Aprašymas

  Sveiki. Esu Romualda. Devyneri metai dirbu švietimo sistemoje psichologe. Esu įgijusi psichologijos bakalauro (LEU) ir teisės psichologijos magistro laipsnį (MRU). Pagrindinis mano darbas dirbti su šeimomis ir teikti jiems pagalbą. Atsiradus didesniam psichologinių, socialinių paslaugų šeimai poreikiui, nusprendžiau atidaryti psichologijos terapijos centrą „Plius“ ir su savo komanda teikti paslaugas ne tik savo mieste, bet ir kituose rajonuose. Mūsų komanda konsultuoja įvairaus amžiaus vaikus, jų tėvelius dėl bendravimo su vaikais sunkumų, dėl raidos sutrikimų, teikia ankstyvąją intervenciją vaikams, veda įvairias grupes vaikams ir tėvams, veda įvairius mokymus organizacijoms. Neretai dalyvauju vaikų apklausose teismuose, ikiteisminėse bylose, taip pat taikinimo procese skyrybų atveju. Esu šeimos mediatorė. Du metus dirbau su smurtaujančiais asmenimis, vedžiau paskaitas.

  Iki psichologijos studijų sėkmingai dirbau versle ir turiu administravimo išsilavinimą. Šį patirtis nulėmė mano pasirinkimą dirbti ir su suaugusiais žmonėmis, gerinti žmonių savijautą ir jų gyvenimo kokybę. 2018 metais baigiau LSMU Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos kursą. Taip pat šiuo metu tęsiu studijas LSMU kognityvinę ir elgesio psichoterapiją. Įgytos žinios įgalina teikti efektyvesnę pagalbą žmonėms turintiems įvairių fobijų, panikos, nerimo sutrikimų, kenčiantiems nuo asmenybinių ypatumų ir menkos savivertės.

  Savo darbą vertinu ir matau didelę prasmę teikiant pagalbą, tikiu, kad pokyčiai ateina dirbant drauge.

  • Audronė Jasionienė
   Socialinė pedagogė
   • Tel. nr.
    +37061299534
  • Ilona Krasauskienė
   Psichologė
   • Tel. nr.
    +37068793990
 • Aprašymas

  Darbas su žmonėmis yra viso mano gyvenimo dalis. Pirmasis mano pašaukimas – buvimas su vaikais ir tarp vaikų. Antrasis žingsnis link profesionalumo – psichologijos labirintai. 2008m. baigiau vystymosi psichologijos magistro studijas ir pradėjau dirbti konsultacinį darbą. Šiuo metu esu psichologė – psichoterapeutė. Trijų metų podiplominės kognityvinės elgesio terapijos studijos Lietuvos Sveikatos mokslų universitete suteikė daugybę galimybių padėti žmogui, kenčiančiam nuo emocinių sunkumų, psichinės sveikatos sutrikimų ir siekiančiam pilnavertės gyvenimo kokybės. 2018m. pradžioje baigiau Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindų kursą. Dėmesingumo sau studijos dar yra naujiena Lietuvoje, nors Europos šalys ir visas pasaulis tai seniai naudoja įvairių psichologinių sutrikimų gydymui. Sąmoningas dėmesingumas sau išmokė mane susitelkti į savo mintis, jausmus, vidinius išgyvenimus bei išorines aplinkybes ir patirti kuo mažesnį diskomforto lygį. Todėl galiu ir kitiems padėti sumažinti kasdienę įtampą, tapti atsparesniems dažnai pasitaikančioms stresinėms situacijoms, geriau valdyti savo neigiamas emocijas, ugdyti atjautos sau ir kitiems įgūdžius.

  Turiu kompetencijos padėti tiems, kurie išgyvena nerimą, stiprias fobijas ir panikos atakas, kenčia nuo įkyrių minčių, serga depresija, jaučiasi sutrikę nuo asmenybinių ypatumų, menkos savivertės bei valgymo sutrikimų. Ir toliau padedu vaikams bei jų tėveliams labiau pažinti save bei kitą, kartu įveikti vaikų emocinius sunkumus ir atrasti kuo labiau sau naudingą elgesį. Mano psichologinio darbo pasirinkimas – kartu su klientu eiti link jo emocinės ir fizinės gerovės keičiant jo mąstymą. Kita konsultacinio darbo kryptis – atskleisti, kad, nustojus nenaudingai sau elgtis, keičiasi ir minčių turinys bei gerėja gyvenimo kokybė.